آپدیت NOD32

آپدیت روزانه NOD32

 
سخنی با یاران و دوستان
نویسنده : حسین زینالی - ساعت ٢:٥۱ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۳۸۸/٤/۱۳
 

با سلام خدمت مراجعه کنندگان عزیز... بنده خود این کدها رو از خودم ننوشته و از منبعی دیگر تهیه میکنم...
منبعی که شاید برای دوستانی که بخواهند دسترسی پیدا کنند کمی مشکل و وقت گیر باشه...
میخواستم دوستان هموطنم یک وبلاگ فارسی و بروزی در اختیارشون باشه که از وبگردی و اتلاف وقت جلوگیری بشه.

حالا برخی از دوستان به چه منظوری اهانتهاییی میکنند و بنده رو ناقص حق کپی رایت و .... خطاب میکنند ..بهتره بجای حسد ورزی به بهتر شده وبلاگشون توجه کنند.
بارها شاهد توهینهایی بوده و هستم ..اما تشکر و دلگرمی همراهان و دوستان همیشگی که به این کلبه درویشی قدم میگذارند باعث دلگرمی بنده شده و تا حد امکان این وبلاگ رو هر روز آپدیت کرده و به اراجیف برخی تنگ نظران نیز توجهی نمی کنم..

بنده از ایجاد این وبلاگ هیچ گونه هدفی مادی نداشته و ندارم و حمل بر خود ستایی هم نیست که از قبول هرگونه اگهی و دریافت مبلغ امتناع داشته و دارم.( گرچه پیشنهاداتی هم بوده ))

بارها عرض شد که کد های این آنتی ویروس در همه جای نت فراوانه..هدفم فقط برای دسترسی آسانتر دوستان هموطن و خارج از کشور که فارسی زبان هستند این بود که وبلاگی فارسی و بروز در اختیارشون باشه..حالا دوستانی که دوست ندارند از مطالب این وبلاگ استفاده کنند به همان منبعی که دوست دارند مراجعه و استفاده کنند..در اینجا به روی همه دوستان و دشمنان باز است.

موفق و بارانی باشید...

دوستان ایدی بنده رو ادد  کنند تا در صورتی که موفق به بروز رسانی نشدم..بدلیل مشکلات حال حاضر اینترنت در کشور..کد ها را برایشان pm  کنم.

ایدی من در یاهو   :      nod32persian